Stüdyo Ses İzolasyonu

Stüdyo Ses İzolasyonu

Stüdyo Ses İzolasyonu iki farklı aşamadan oluşur;

Bunlardan birincisi oda ses izolasyonu olarak bilinen, ses kesici ürünler ile sesin kaynağında yalıtılarak sesin tamamen izole edilmesi olarak tanımlanabilir. İkinci seçenek ise hacim akustiği olarak tanımlayabileceğimiz yani sesin oda içinde dengeli bir şekilde dağılmasını yankı gibi problemlerin ortadan kalkması olarak söylenebilir. Tüm bunlar ses yansıtıcı ve ses yutucu malzemeler ile sağlanmaktadır. Stüdyo ses izolasyonu yaparken yansıtıcı ve yutucu paneller kullanılarak sesin ideal bir şekilde dağılması ve daha net bir sesin oluşturulması sağlanır. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli şey stüdyo ses yalıtımı yapmadan önce keşif hizmetinden yararlanılarak tüm ölçümlerin ve doğru hesapların yapılarak işe başlanmasıdır. Kullanılacak malzemedeki kalite ve doğru hesaplamalar yapılmadığı sürece başarılı bir stüdyo ses izolasyonu gerçekleşmiş olmayacaktır. Yapılacak keşifte sesi hesaplayan programlar kullanılarak yüzey alanının niteliğine göre sesin yansımasına kadar en ince ayrıntılar hesaplanır ve uygun stüdyo ses yalıtımı için malzemeler tedarik edilerek işleme başlanır.

Stüdyo ses yalıtımı hakkında tecrübeli ve uzman bir kadro ile en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Stüdyo ses izolasyonu için kullanılacak malzemelerin ve uzman ekibin önemi oldukça büyüktür. Tüm ölçümleri yaparak sizlerin ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayacak ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

İstediğiniz her an bizlere ulaşabilir ve stüdyo ses yalıtımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca stüdyo ses izolasyonu için keşif hizmetini bizleri arayarak istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Bir cevap yazın